Papa Roach Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Roach Türkiye Fan Sitesi

papa roach Türkiye fan sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tokio Hotel

3 posters
YazarMesaj
pr!ncéss

pr!ncéss

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 8:03 am

İşte arkadaşlar buyrun size Tokio Hotel

Önce isimlerinden başlayalım...ALMAN bi grubun isimlerine taaa Japonya'nın başketini vermesinin nedeni,Tokyo'nun enerjilerini yansıtan bi şehir olması;hotel ise grubun turneler sırasnda sürekli otellerde kalmak zorunda olmasından geliyor!!!

Diyeceksiniz ki "e bütün gruplar turnelerinde otelde vs. kalıyo ne alaka???" grup 2001'den 2003'e kdr 14-15li yaşlarda kendilerini tanıtmak için turneden turneye koşturdular sonunda da Universal ile anlaşmayı imzaladılar ama!...Grubun elemanları ise
Bill Kaulitz=vokal
Tom Kaulitz=gitar
Georg Listening=bas gitar
Gustav Schafer=bateri

Genç grup 2001 yılında Almanya Magdeburg'da kuruldu.[şapkalı olan ile kıza(!)benzettiğinizz] yani Tom'la Bill=ikiz kardeş (ve ikisi de çok tatlı).Bill'in farklı dış görünüşü grubun ilgi çekme nedenlerinden birisidir...Almanya'da 2002'de yapılan çok önemli çocuk ses yarışmasında 2. olmuştur bu da çekemeyip Bill'in sesinin kötü olduğunu söleyenlere kapak!..

Schrei'den çıkan singleları 'durch den monsun' Alman listelerine 20 ağustosta 15 numaradan girdi ve 26 ağustosta 1 numaraya yerleşmişti bile

Schrei'nin İngilizce versiyonu olan Scream'den çıkan ilk singleları da tahmin edildiği gibi 'monsoon' oldu ve dünya çapında büyük ilgi gördü.Ancak onun kadar kaliteli daha bir çok şarkısı var grubun.der letzte tag,rette mich,albümle aynı ismi taşıyan schrei...ve zimmer 483'den ich liebe dich,reden,rescue me,heiling...bunlardan bir kaçı

Son klip şarkısı 'ready,set,go' da scream'de yer alıyor ve grup bu şarkısıyla da tozu dumana katmaya devam ediyor
Claire93

Claire93

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 10:47 am

moonton adlı şarksı(yanlış yazdıysam aldırmayın.)Bir de en son klipleri hoşuma gitti
HeyHoLou!

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 6:17 pm

ooo bizim grup. Very Happy Kehkeh
Kimseler beğenmez ya ben beğeniyorum. Ama eksik pek çok şeyleri var. peah...
Türkiye'de bu grubu tanıtan kişiler arasında olmaktan dolayı kendimle gurur duyuyorum efendim ama ah bir de şu eksik taraflarını giderseler ...

Birazcıcık daha sert, daha hoş sözler...
Hep aynı ritim şarkılar. Valla Zimmer 283'de birbirine benzeyen çok şarkı var. Ve insanı sıkıyor. Verdiğim 29 YTL boşa gidiyor gibi hissediyorum. Rolling Eyes Ama olsun.

Son zamanlarda Tokio Hotel'e tek kızma sebebim, üretkenlerdi sözdeee... Ama bakıyorum Scream albümüne tek hareket Almanca şarkılarını İngilizceye çevirip tekrar kaydetmek olmuş. Yeni şarkı yok...
Yakıştıramadım...

Yeni albümlerinde Türkçe şarkı olabilirmiş-miş-miş.... Göreceğiz.

vs. vs.
pr!ncéss

pr!ncéss

Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 1:16 am

Tokio Hotel'i ben de çok seviyorum.Ama insanlar müziği hep dış görünüşle bağdaştırdıkları için dinleyip etmeden hüküm veriyorlar.Grubun ilgi çekmesindeki en büyük sebep Bill'in dış görünüşü ancak bazıları farklı olduğu için "kız bu ya" , ""solist bişeye benzemiyor ki sesi benzesin" gibi saçma ön yargılara varıp insanların da aklını karıştırıyor!!!Aşalım bunları...

Bence zamanla herşey rayına oturur HeyHoLou!.Onlar da bir sonraki albümde söylediğin gibi daha sert,daha hoş sözlerle karşımıza çıkarlar belki!...

Türkçe sözlere gelince olsa iyi olur aslında ama neden böyle birşey yapsınlar ki?..Zaman gösterecek...

Tokio Hotel
1 sayfadaki 1 sayfası