Papa Roach Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Roach Türkiye Fan Sitesi

papa roach Türkiye fan sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gaffur Avrupa Yakası'nda var mı yok mu?

YazarMesaj
I-cha

I-cha

Gaffur Avrupa Yakası'nda var mı yok mu? Empty
MesajKonu: Gaffur Avrupa Yakası'nda var mı yok mu?   Gaffur Avrupa Yakası'nda var mı yok mu? Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2007 8:11 am

Peker Açıkalın'a önce tazminatını hatırlatan yapımcı Sinan Çetin şimdi de rest çekti: Benim dizimde sana rol yok!

Ekranların en çok izlenen komedi dizisi Avrupa Yakası'nda polemik ve kavgaların sonu gelmiyor. Önceki sezon Ata Demirer, Evrim Akın ve Bülent Polat'ın olaylı bir şekilde diziden ayrılmasının ardından bu kez de 'Gaffur' tiplemesiyle büyük ilgi gören Peker Açıkalın ile yapımcı Sinan Çetin arasında restleşme yaşanıyor.

Aylardır “4 bölüm anlaşmam var ama oynamayacağım. Onlarla çalışmam” diyen Açıkalın'a, Çetin, “Oynamazsa 200 bin dolar tazminat öder” diye uyarıda bulunmuştu.
Ancak bu süre içinde Peker Açıkalın'ın dizinin senaristi Gülse Birsel ve kendisi hakkındaki açıklamalar üzerine Çetin, ünlü oyuncuyu diziye oynatmama kararı aldı.
‘Dava açacağım' “Gaffur konusu benim için bitmiştir” diyen Çetin, oyuncuya rest çekti: “Diziyi ben çektiğime göre oynatmak veya oynatmamak benim hakkımdır. Peker Açıkalın'la çalışmayacağım. Avrupa Yakası yoluna başarıyla devam edecektir.” “Sözleşmem var, oynatmazlarsa tazminatı öderler” diyen Açıkalın ise dava açacağını söyledi

Gaffur Avrupa Yakası'nda var mı yok mu?
1 sayfadaki 1 sayfası